Toekenningen en onderscheidingen

Utrechtse onderzoekers behoren tot de top van hun vakgebied. Ze werken samen met wetenschappelijke- en maatschappelijke partners over de hele wereld. Ze worden regelmatig erkend met prestigieuze toekenningen en onderscheidingen.

Overzicht van toekenningen en onderscheidingen vanaf 2015

 201520162017201820192020202120222023
NWO Spinozapremie102110110
NWO Stevinpremie000100010
ERC Starting Grant460796467
ERC Advanced Grant343012102
ERC Consolidator Grant286471329
ERC Synergy Grant00001002 
NWO Veni2830272224222623 
NWO Vidi1510111012131413 
NWO Vici654641077 
Nieuwe KNAW-leden223811123
Nieuwe DJA-leden551112111
Nieuwe UYA-leden09991191098
NWO Rubicon11105535723

Meer informatie: