Medewerkers

Voor algemene vragen over de Tuinen, verhuur,  rondleidingen en evenementen kun je contact opnemen met het secretariaat: 030-253 1826.

Je kunt ons uiteraard ook mailen: botanische.tuinen@uu.nl

Hieronder vind je een lijst met medewerkers. Tuinmedewerkers zijn uitsluitend telefonisch bereikbaar via het algemene nummer van het secretariaat.
De chefs van de verschillende tuindelen en de hortulanus kun je per mail bereiken.

De gegevens voor specifieke medewerkers vind je hier:

drs. Fenna van Charldorp - Hanraets, Operationeel Directeur

f.f.hanraets@uu.nl  |  Tel. nr.: 06 2424 7654

dr. Edwin Pos, Wetenschappelijk Directeur

e.t.pos@uu.nl  |  Tel. nr.: 06 3435 6984

Gerard van Buiten, Hortulanus

g.vanbuiten@uu.nl

George Anderson, Rotstuin en Kassen

Bereikbaar via het secretariaat

Erik Bruinenberg, Rotstuin

Bereikbaar via het secretariaat

Ivo van Capel, Chef Ontdektuin en Bamboebos

i.c.vancapel@uu.nl

Christine den Das-van der Knaap, Office Management

c.j.m.vanderknaap@uu.nl  |  Tel. nr.: 1826

Lennaert Everts, Collectiebeheer

m.l.everts@uu.nl  |  Tel. nr.: 2546

drs. Eric Gouda, Collectiebeheer

e.j.gouda@uu.nl  |  Tel. nr.: 9281

Hekke Groenendijk, Kassen

Bereikbaar via het secretariaat

Rina Hindori, Office Management

a.r.c.hindori@uu.nl

Wim Jansen, Evolutietuin en Buitenfort

Bereikbaar via secretariaat

drs. Akkie Joosse, Communicatie en Vrienden

a.j.joosse@uu.nl  |  Tel. nr.: 7787

Nienke Kerkmeer, Kassen

Bereikbaar via het secretariaat

Reinder Koops, Rotstuin en Evolutietuin

Bereikbaar via secretariaat

drs. Nick Meijdam, Educatie en Presentatie

n.a.j.meijdam@uu.nl  |  Tel. nr.: 2867

Maartje Mentzel, Communicatie & Marketing

m.f.mentzel-pustjens@uu.nl  |  Tel. nr.: 7787

Tara Monfils, Office Management

t.m.monfils@uu.nl

Henri Noordman, Kassen

Bereikbaar via het secretariaat

drs. Hans Persoon, Collectiebeheer

j.g.m.persoon@uu.nl  |  Tel. nr.: 4579

Maarten Reichwein, Programmamanager

m.reichwein@uu.nl

Fred Siesling, Kassen

Bereikbaar via het secretariaat

Connor Smith, Rotstuin

Bereikbaar via het secretariaat

Gijs Steur, Collectiebeheer

g.steur@uu.nl

Niall Terlingen, Ontdektuin en Kassen

Bereikbaar via het secretariaat

Bas Valstar, Kassen

Bereikbaar via het secretariaat

Joris van Velthoven, Chef Evolutietuin

j.j.c.c.m.vanvelthoven@uu.nl

Tijmen Vermeulen-Van Roon, Projectmanagement en Relatiebeheer

t.j.vermeulen-vanroon@uu.nl  |  Tel. nr.: 1826

ir. Ruth de Visser, Educatie

r.c.devisser@uu.nl  |  Tel. nr.: 2143

Roel Vonk, Chef Kassen

r.vonk@uu.nl