Medewerkers

Voor algemene vragen over de Tuinen, verhuur,  rondleidingen en evenementen kunt u contact opnemen met het secretariaat: 030-253 1826.

U kunt ons uiteraard ook mailen: botanische.tuinen@uu.nl

Hieronder vindt u een  lijst van medewerkers met toestelnummer (030-253 ****) en e-mailadressen. De tuinmedewerkers zijn tussen 12.30 en 13.00 uur telefonisch bereikbaar op toestel 4554.

De gegevens voor specifieke medewerkers vindt u hier:

drs. Fenna van Charldorp - Hanreats, operationeel directeur

f.f.hanraets@uu.nl, tel. 06 2424 7654

dr. Edwin Pos, wetenschappelijk directeur

E.T.Pos@uu.nl

Gerard van Buiten, hortulanus

g.vanbuiten@uu.nl

Christine den Das, office manager

1826, c.dendas@uu.nl

Lennaert Everts, collectiebeheer

3546, m.l.everts@uu.nl

drs. Eric Gouda, collectiebeheer

9281, e.j.gouda@uu.nl

drs. Akkie Joosse, communicatie en Vrienden

7787, a.j.joosse@uu.nl

Maartje Mentzel, communicatie

7787, m.f.mentzel-pustjens@uu.nl

drs. Nick Meijdam, educatie en presentatie

2867, n.a.j.meijdam@uu.nl

drs. Hans Persoon, adjunct directeur & collectiebeheer

4579, j.g.m.persoon@uu.nl

Fred Siesling, researchafdeling

f.h.j.siesling@uu.nl

ir. Ruth de Visser, educatie

2143, r.c.devisser@uu.nl

Roel Vonk, kassencomplex

r.vonk@uu.nl