Medewerkers

Voor algemene vragen over de Tuinen, verhuur,  rondleidingen en evenementen kun je contact opnemen met het secretariaat: 030-253 1826.

Je kunt ons uiteraard ook mailen: botanische.tuinen@uu.nl

Hieronder vind je een lijst met medewerkers. Tuinmedewerkers zijn uitsluitend telefonisch bereikbaar via het algemene nummer van het secretariaat.
De chefs van de verschillende tuindelen en de hortulanus kun je per mail bereiken.

De gegevens voor specifieke medewerkers vind je hier:

drs. Fenna van Charldorp - Hanraets, Operationeel Directeur

f.f.hanraets@uu.nl  |  Tel. nr.: 06 2424 7654

dr. Edwin Pos, Wetenschappelijk Directeur

e.t.pos@uu.nl  |  Tel. nr.: 06 3435 6984

Gerard van Buiten, Hortulanus

g.vanbuiten@uu.nl

Marloes Adamse, Rotstuin

Bereikbaar via het secretariaat

George Anderson, Rotstuin en Kassen

Bereikbaar via het secretariaat

Marit Bijkerk, Vormgever

m.g.bijkerk@uu.nl

Bregtje Bos, Projectleider

b.m.d.bos@uu.nl

Erik Bruinenberg, Rotstuin

Bereikbaar via het secretariaat

Ivo van Capel, Chef Ontdektuin en Bamboebos

i.c.vancapel@uu.nl

Christine den Das-van der Knaap, Office Management

c.j.m.vanderknaap@uu.nl

Lennaert Everts, Collectiebeheer

m.l.everts@uu.nl

drs. Eric Gouda, Collectiebeheer

e.j.gouda@uu.nl  |  Tel. nr.: 9281

Hekke Groenendijk, Kassen

Bereikbaar via het secretariaat

Peter Jansen, Kassen

p.g.jansen@uu.nl

Marco de Jong, assistent Collectiebeheer

m.dejong7@uu.nl

drs. Akkie Joosse, Communicatie en Vrienden

a.j.joosse@uu.nl

Reinder Koops, Rotstuin en Evolutietuin

Bereikbaar via secretariaat

drs. Nick Meijdam, Educatie en Presentatie

n.a.j.meijdam@uu.nl

Tara Monfils, Office Management

t.m.monfils@uu.nl

Henri Noordman, Kassen

Bereikbaar via het secretariaat

Floor Peeters, Fondsenwerver

f.a.m.peeters@uu.nl

Lotte van der Ploeg, Communicatie & Marketing

c.vanderploeg@uu.nl

Maarten Reichwein, Programmamanager

m.reichwein@uu.nl

Clarine Sies, Baliemedewerker

c.p.sies@uu.nl

Fred Siesling, Kassen

Bereikbaar via het secretariaat

Connor Smith, Rotstuin

Bereikbaar via het secretariaat

Gijs Steur, Collectiebeheer

g.steur@uu.nl

Niall Terlingen, Ontdektuin en Kassen

Bereikbaar via het secretariaat

Bas Valstar, Kassen

Bereikbaar via het secretariaat

Joris van Velthoven, Chef Evolutietuin

j.j.c.c.m.vanvelthoven@uu.nl

Tijmen Vermeulen-Van Roon, Projectmanagement en Relatiebeheer

t.j.vermeulen-vanroon@uu.nl

ir. Ruth de Visser, Educatie

r.c.devisser@uu.nl

Roel Vonk, Chef Kassen

r.vonk@uu.nl