Faculteitsbestuur

Het faculteitsbestuur van Geesteswetenschappen bestaat uit de volgende leden:

Prof. dr. Keimpe Algra. Foto: Ed van Rijswijk

Prof. dr. Keimpe Algra, decaan 

Secretaresse: Suzanne van Vliet
030 253 6096
s.vanvliet@uu.nl
k.a.algra@uu.nl

Prof. dr. Martha Frederiks

Prof. dr. Martha Frederiks, vice-decaan bacheloronderwijs

Secretaresse: Marcelle Voermans
030 253 8827
m.a.voermans@uu.nl
p.c.h.schrijver@uu.nl

 

Prof. dr. Ted Sanders. Foto: Ed van Rijswijk

Prof. dr. Ted Sanders, vice-decaan masteronderwijs
 
Secretaresse: Marcelle Voermans
030 253 8827
m.a.voermans@uu.nl
t.j.m.sanders@uu.nl

Dr. Miranda Jansen

Dr. Miranda Jansen, directeur 
 
Secretaresse: Monique Clabbers
030 253 6096
m.clabbers@uu.nl
m.d.jansen@uu.nl 

Wessel van Wijngaarden

Wessel Jacob van Wijngaarden, student-assessor

studentassessor.gw@uu.nl

Cathelijne Habets. Foto: Ed van Rijswijk

Drs. Cathelijne Habets, bestuurssecretaris

Secretaresses: Marcelle Voermans, Gerda Tenkink en Suzanne van Vliet
030 253 6090
bestuurssecretariaat.gw@uu.nl
c.habets@uu.nl

Het faculteitsbestuur is gehuisvest op:

Trans 10
3512 JK Utrecht
030 253 6096
bestuurssecretariaat.gw@uu.nl

Het bestuur vergadert iedere twee weken op donderdag.