Hoogleraar Religie en Gender Anne-Marie Korte bespreekt de betekenis van de heiligverklaring van de Nederlandse Titus Brandsma voor onze huidige samenleving.
Universitair docent Religiewetenschap Margreet van Es vertelt bij NU.nl waarom steeds meer restaurants halal eten serveren en 's nachts open zijn tijdens de ramadan.
In een artikel op Crooked Timber schrijft hoogleraar Ethiek van instituties Ingrid Robeyns over een probleem dat ze heeft gesignaleerd: geo-academische ongelijkheid.
Vooroordelen – we hebben ze allemaal. Maar hoe verantwoordelijk zijn we ervoor? Filosoof Jeroen Rijnders sprak erover in de BNR-podcast Wetenschap Vandaag.
Hebben groene challenges met het motto ‘Word je er gelukkig van, dan hou je het vol. Zo niet, dan skip je het’ wel nut? Ingrid Robeyns bespreekt het in Trouw.