Persvoorlichting Universiteit Utrecht

Persvoorlichting per faculteit

Voor vragen over een specifiek wetenschapsgebied kunt u contact opnemen met een van de facultaire voorlichters:

Faculteit Bètawetenschappen

Nieske Vergunst, Tel. 06 24 90 28 01,
E-mail N.L.Vergunst@uu.nl

Tjitske Visscher, Tel. 06 51123928
E-mail T.S.Visscher@uu.nl (alleen op woensdag- en vrijdagochtend)

Faculteit Diergeneeskunde

Josien Jacobs, Tel. 06 3816 9774
E-mail: j.a.c.jacobs@uu.nl

Myrna Tinbergen, Tel. 06 5129 1080
E-mail m.j.tinbergen@uu.nl

Rosan Reusken, Tel. 06 3816 9776
E-mail r.j.m.reusken@uu.nl

Faculteit Geesteswetenschappen

Femke Niehof, Tel. (030) 253 8734 / 06 41602848,
E-mail F.Niehof@uu.nl

Faculteit Geowetenschappen

Tom de Kievith, Tel. (030) 253 5593,
E-mail T.deKievith@uu.nl

Faculteit Recht, Economie, Bestuur en Organisatie

Inge Wolsky-Wiersma (Rechtsgeleerdheid), Tel. (030) 253 7090,
E-mail i.wolsky@uu.nl 

Natalja Macnack (Economie), Tel. (030) 253 7257,
E-mail N.Z.Macnack@uu.nl 

Gert den Toom (Bestuur en Organisatie), Tel. (030) 253 7773,
E-mail G.denToom@uu.nl

Faculteit Sociale Wetenschappen

Ronnie van Veen, Tel. (030) 253 4027,
E-mail R.A.B.vanVeen@uu.nl

Faculteit Geneeskunde / UMC Utrecht

Persvoorlichting UMC Utrecht Tel. 088 755 5000,
E-mail Press@umcutrecht.nl

University College Utrecht

Elisa Veini, Tel. (030) 253 9828
E-mail: E.A.Veini@uu.nl

University College Roosevelt

Hans den Boer, Tel. (0118) 655 500 / 06 1056 0896
Email: h.denboer@ucr.nl

Woordvoering en persvoorlichting Universiteit Utrecht

Woordvoerder College van Bestuur:

Persvoorlichters Universiteit Utrecht algemeen:

Medewerker zoeken:

Als u op zoek bent naar een medewerker, dan kunt u terecht op de profielpagina’s.