Persvoorlichting Universiteit Utrecht

Persvoorlichting per faculteit

Voor vragen over een specifiek wetenschapsgebied kunt u contact opnemen met een van de facultaire voorlichters:

Faculteit Bètawetenschappen

Nieske Vergunst, Tel. 06 24 90 28 01,
E-mail N.L.Vergunst@uu.nl
 

Faculteit Diergeneeskunde

Josien Jacobs, Tel. (030) 253 5804
E-mail: j.a.c.jacobs@uu.nl

Myrna Tinbergen, Tel. (030) 253 6158
E-mail m.j.tinbergen@uu.nl

Rosan Reusken, Tel. (030) 253 5804
E-mail r.j.m.reusken@uu.nl

Faculteit Geesteswetenschappen

Femke Niehof, Tel. (030) 253 8734 / 06 41602848,
E-mail F.Niehof@uu.nl

Faculteit Geowetenschappen

Tom de Kievith, Tel. (030) 253 5593,
E-mail T.deKievith@uu.nl

Faculteit Recht, Economie, Bestuur en Organisatie

Inge Wolsky-Wiersma (Rechtsgeleerdheid), Tel. (030) 253 7090,
E-mail i.wolsky@uu.nl 

Natalja Macnack (Economie), Tel. (030) 253 7257,
E-mail N.Z.Macnack@uu.nl 

Gert den Toom (Bestuur en Organisatie), Tel. (030) 253 7773,
E-mail G.denToom@uu.nl

Faculteit Sociale Wetenschappen

Ronnie van Veen, Tel. (030) 253 4027,
E-mail R.A.B.vanVeen@uu.nl

Faculteit Geneeskunde / UMC Utrecht

Persvoorlichting UMC Utrecht Tel. 088 755 5000,
E-mail Press@umcutrecht.nl

University College Utrecht

Elisa Veini, Tel. (030) 253 9828
E-mail: E.A.Veini@uu.nl

University College Roosevelt

Maan Lise Leo, Tel. (0118) 655 502,
E-mail M.Leo@ucr.nl

Woordvoering en persvoorlichting Universiteit Utrecht

Woordvoerder College van Bestuur:

Persvoorlichters Universiteit Utrecht algemeen:

  • Tim van Ham, Tel. 06 18 14 04 05, E-mail T.W.C.vanHam@uu.nl
  • Roos Wijnants, Tel. 06 24 14 56 11, E-mail R.Wijnants@uu.nl
  • Wietske de Lange, plaatsvervangend woordvoerder, Tel. 06 45 75 82 44, E-mail W.deLange@uu.nl

    Secretariaat persvoorlichting: (030) 253 9300

Medewerker zoeken:

Als u op zoek bent naar een medewerker, dan kunt u terecht op de profielpagina’s.