Nieuws en Agenda

Persvoorlichters faculteiten:

Voor vragen over een specifiek wetenschapsgebied kunt u contact opnemen met een van de facultaire voorlichters:

Faculteit Bètawetenschappen

Monica van der Garde, Tel. 06 13 66 14 38,
E-mail M.vanderGarde@uu.nl
Nieske Vergunst, Tel. 06 24 90 28 01,
E-mail N.L.Vergunst@uu.nl
 

Faculteit Diergeneeskunde

Marieke Veldman, Tel. (030) 253 3430,
E-mail M.M.Veldman@uu.nl

Faculteit Geesteswetenschappen

Annemiek van Gorp, Tel. (030) 253 1277,
E-mail A.vanGorp@uu.nl

Faculteit Geowetenschappen

Tom de Kievith, Tel. (030) 253 5593,
E-mail T.deKievith@uu.nl

Faculteit Recht, Economie, Bestuur en Organisatie

Inge Wolsky (Recht), Tel. (030) 253 7090,
E-mail I.Wolsky@uu.nl
Natalja Macnack (Economie), Tel. (030) 253 7257,
E-mail N.Z.Macnack@uu.nl
Gert den Toom (Bestuur en Organisatie), Tel. (030) 253 7773, E-mail G.denToom@uu.nl

Faculteit Sociale Wetenschappen

Ronnie van Veen, Tel. (030) 253 4027,
E-mail R.A.B.vanVeen@uu.nl

Faculteit Geneeskunde / UMC Utrecht

Persvoorlichting UMC Utrecht Tel. 088 755 5000,
E-mail Press@umcutrecht.nl

University College Utrecht

Joni Prescher, Tel. (030) 253 9629,
E-mail J.Prescher@uu.nl

University College Roosevelt

Maan Lise Leo, Tel. (0118) 655 502,
E-mail M.Leo@ucr.nl

Woordvoerders College van Bestuur:

  • Sietzke Vermeulen, Tel. 06 48 15 35 48, E-mail S.Vermeulen@uu.nl 
  • Wietske de Lange, plaatsvervangend woordvoerder, Tel. (030) 253 4073 / 06 45 75 82 44, E-mail W.deLange@uu.nl

Persvoorlichters Universiteit Utrecht:

Medewerker zoeken:

Als u op zoek bent naar een medewerker, dan kunt u terecht op de profielpagina’s.

Nieuws en Agenda