Pers en Media

Hier vindt u alles wat u moet weten omtrent persvoorlichting, persberichten, onze experts, fotografie en film. Heeft u toch nog een vraag, en staat uw antwoord niet erbij, neem dan contact op via het algemene e-mailadres van de persvoorlichting van de Universiteit Utrecht, news@uu.nl.

NieuwsUpdate voor Pers

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws van de Universiteit Utrecht?

Meld u aan voor de NieuwsUpdate

Onze dossiers

Zoekt u expertise op een bepaald onderwerp, een prikkelende invalshoek, of simpelweg inspiratie? Bekijk dan eens onze dossiers. Hier staan al onze expertises gebundeld op thema.  De bijbehorende experts staan met naam en contactgegevens vermeld in ieder dossier. 

Bekijk onze dossiers

Filmen en fotograferen in en rond de universiteit

Wilt u fotograferen/filmen in gebouwen van de Universiteit Utrecht of in het Utrecht Science Park? Dat kan! Hoe, dat leest u in onze richtlijnen.

Bekijk onze richtlijnen

Persvoorlichting (universiteitsbreed)

Wij helpen u graag met algemene (pers-)vragen of het vinden van de juiste expert.​​​​​ Neem hiervoor op werkdagen tussen 09:00 en 17:00 uur contact op met de persvoorlichting van de Universiteit Utrecht. Hier vindt u ook de contactgegevens van onze woordvoerders.

Mediaverzoeken wetenschapscommunicatie

Kathleen Pollaert, 06 14 49 06 36 (vrij op vrijdag)
k.pollaert@uu.nl

Algemene e-mailadres: news@uu.nl

Mediaverzoeken woordvoering

Annelies Waterlander, 06 28 74 41 68 (vrij op woensdag)
a.e.waterlander@uu.nl

Op woensdagen: Annemarie Klop, 06 39 58 80 76
a.a.klop@uu.nl

 

Persvoorlichting per faculteit

Voor vragen over een specifiek wetenschapsgebied kunt u contact opnemen met een van de facultaire voorlichters.

Faculteit Bètawetenschappen

Aschwin Tenfelde, 06 50 23 36 30 (ma, di, do, vr)
a.tenfelde@uu.nl

Moniek Verstegen, 06 16 95 20 80 (ma, di, do, vr)
m.verstegen@uu.nl

Niels Kerstes, 06 48 45 62 51 (ma, di, wo, do)
n.a.g.kerstes@uu.nl

Rosa van den Dool, 06 38 71 06 42 (ma, di, wo, do)
r.m.vandendool@uu.nl

Linda van der Nat, 06 41 55 39 39 (ma, di, do-ochtend, vr-ochtend)
h.a.vandernat@uu.nl

Faculteit Diergeneeskunde

Voor al uw persvragen kunt u telefonisch contact opnemen via: 030 253 4722.

Faculteit Geesteswetenschappen

Renée Tuijnman, 06 81 03 13 71
r.m.tuijnman@uu.nl

Faculteit Geowetenschappen

Stephan van Meulebrouck, (030) 253 2738
S.H.J.vanMeulebrouck@uu.nl

Merel Postma, (030) 253 51 06
M.E.Postma@uu.nl

Sigrid Dekker, 06 28 75 92 62
S.A.dekker@uu.nl

Persvoorlichting Geowetenschappen algemeen
E-mail: perscommunicatie.geo@uu.nl

Faculteit Recht, Economie, Bestuur en Organisatie

Irina Mak (Rechtsgeleerdheid), 06 41 62 22 43
i.s.mak@uu.nl

Bas Schreiner (Rechtsgeleerdheid), 06 42 22 13 27
B.Schreiner@uu.nl

Gert den Toom (Economie en Bestuurs- en Organisatiewetenschap), 06 38 32 58 78
G.denToom@uu.nl

Faculteit Sociale Wetenschappen

Ronnie van Veen, 06 48 51 20 03 (di, wo, do-ochtend en vrijdag)
R.A.B.vanVeen@uu.nl

Faculteit Geneeskunde / UMC Utrecht

Persvoorlichting UMC Utrecht, 088 755 5000
Press@umcutrecht.nl

Persvoorlichting per University College

Voor vragen over University College Utrecht of University College Roosevelt kunt u contact opnemen met een van de voorlichters.

University College Utrecht

Levent Gasgil, 06 27 05 87 07
l.gasgil@uu.nl

University College Roosevelt

Marieke van de Laar, 06 34 04 97 87
m.laar@ucr.nl

Medewerker zoeken

Vindt u liever zelf een expert of medewerker? Maak dan gebruik van onze zoekfunctie. 

Vind een expert