Bestuur

Samenstelling Bestuur per 1 september 2018

Het bestuur van het Utrechts Genootschap van Professoren, Emeriti en Partners is samengesteld uit leden van de drie doelgroepen.

Voorzitter      

Rosalie Olivier  / r.l.olivier@uu.nl

Vicevoorzitter

Wilma Wessels / w.wessels@uu.nl 

Secretaris        

Josette Bijlsma - Schlösser / bijlsma@online.nl

Tweede secretaris        

Wilma Wissink / wilma.wissink@kpnmail.nl 

Penningmeester

Carla Roelofsen / c.m.roelofsen@uu.nl 

Tweede penningmeester

Casper Erkelens

Lid      

Aletta Kranenveld / a.d.kranenveld@uu.nl

Lid

Hans Bertens / j.w.bertens@uu.nl 

Lid

Milene Wolters 

Lid

Annemarie van Zutphen