Recente alumni

Han Zhou
Begeleider: Paul Zegeling
Titel proefschrift: Numerical approximation of time-fractional differential equations
Gepromoveerd op: 16 oktober 2017 om 16:15 uur

Roy Wang
Begeleider: Marius Crainic​
Titel proefschrift: On Integrable Systems & Rigidity for PDEs with Symmetry
Gepromoveerd op: 13 september 2017 om 10:30 uur

Inan Ates
Begeleider: Paul Zegeling
Titel proefschrift: Homotopy-Based Methods for Fractional Differential Equations 
Gepromoveerd op: 30 augustus 2017 om 14:30 uur

Ralph Klaase
Begeleider: Gil Cavalcanti
Titel proefschrift: Geometric structures and Lie algebroids
Gepromoveerd op: 29 augustus 2017 om 12:45 uur

Shan Shah
Begeleiders: Erik van den Ban en André Henriques
Titel proefschrift: Bicoloured torus loop groups
Gepromoveerd op: 15 maart 2017 om 10:30 uur

Joey van der Leer Duran
Begeleider: Gil Cavalcanti
Titel proefschrift: Blow-Ups in Generalized Complex Geometry
Gepromoveerd op: 30 november 2016 om 16:15 uur

Ori Yudilevich
Begeleider: Marius Crainic
Titel proefschrift: Lie pseudogroups à la Cartan from a modern perspective
Gepromoveerd op: 14 september 2016 om 12:45 uur

Kan Jiang
Begeleider: Karma Dajani
Titel proefschrift: Expansions and dimensions
Gepromoveerd op: 29 augustus 2016 om 14:30 uur

KaYin Leung
Begeleider: Odo Diekmann en Mirjam Kretzschmar
Titel proefschrift: Dangerous connections – the spread of infectious diseases on dynamic networks
Gepromoveerd op: 27 juni 2016 om 16:15 uur

Valentijn Karemaker
Begeleider: Gunther Cornelissen
Titel proefschrift: Hecke algebras, Galois representations, and abelian varieties
Gepromoveerd op: 13 juni 2016 om 14:30 uur

Viktor Blåsjö
Begeleider: Jan Hogendijk
Titel proefschrift: Transcendental Curves in the Leibnizian Calculus
Gepromoveerd op: 22 februari 2016 om 16:15 uur

João Mestre
Begeleider: Marius Crainic
Titel proefschrift: Differentiable stacks: stratifications, measures and deformations
Gepromoveerd op: 17 februari 2016 om 12:45 uur

Anshui Li
Begeleider: Tobias Müller
Titel proefschrift: Aspects of random geometric graphs: Pursuit-evasion and treewidth
Gepromoveerd op: 4 december 2015 om 18:00 uur

Boris Osorno Torres
Begeleider: Marius Crainic
Titel proefschrift: Codimension-one Symplectic Foliations: Constructions and Examples
Gepromoveerd op: 28 september 2015 om 16:15 uur

Sanjay Ramawadh
Begeleider: Roberto Fernandez
Titel proefschrift: On the Convergence of the Virial Expansion
Gepromoveerd op: 1 juli 2015 om 14:30 uur

Dali Shen
Begeleider: Eduard Looijenga
Titel proefschrift: Hyperbolic structures on a toric arrangement complement
Gepromoveerd op: 4 februari 2015 om 10:30 uur

Sebastian Klein
Begeleider: Gunther Cornelissen
Titel proefschrift: Chow groups and intersection products for tensor triangulated categories
Gepromoveerd op: 29 september 2014 om 14:30 uur

Dana Balibanu
Begeleiders: Erik van den Ban en Johan van de Leur
Titel proefschrift: Convexity theorems for symmetric spaces and representations of n-Lie algebras. Two studies in Lie theory
Gepromoveerd op: 3 september 2014 om 12:45 uur

Jantien Dopper
Begeleider: Jan Hogendijk
Titel proefschrift: A life of learning in Leiden. The mathematician Frans van Schooten (1615–1660)
Gepromoveerd op: 12 februari 2014 om 16:15 uur

Bas Fagginger Auer
Begeleider: Rob Bisseling
Titel proefschrift: GPU Acceleration of Graph Matching, Clustering, and Partitioning
Gepromoveerd op: 19 augustus 2013 om 16:15 uur

Esther Bod
Begeleider: Frits Beukers
Titel proefschrift: Algebraic A-hypergeometric functions and their monodromy
Gepromoveerd op: 27 mei 2013 om 16:15 uur

Maria Salazar Pinzon
Begeleider: Marius Crainic
Titel proefschrift: Pfaffian groupoids
Gepromoveerd op: 24 mei 2013 om 12:45 uur

Janne Kool
Begeleider: Gunther Cornelissen
Titel proefschrift: A combinatorial Li–Yau inequality and rational points on curves
Gepromoveerd op: 8 mei 2013 om 16:15 uur

Ioan Mărcuț
Begeleider: Marius Crainic
Titel proefschrift: Normal forms in Poisson geometry
Gepromoveerd op: 11 februari 2013 om 14:30 uur

Wouter Stekelenburg
Begeleider: Jaap van Oosten
Titel proefschrift: Realizability categories
Gepromoveerd op: 14 januari 2013 om 16:15 uur

Jan Jitse Venselaar
Begeleider: Gunther Cornelissen
Titel proefschrift: Classification and equivalences of noncommutative tori and quantum lens spaces
Gepromoveerd op: 28 augustus 2012 om 14:30 uur

Jaap Eldering
Begeleiders: Erik van den Ban, Hans Duistermaat en Heinz Hanßmann
Titel proefschrift: Persistence of noncompact normally hyperbolic invariant manifolds in bounded geometry
Gepromoveerd op: 27 augustus 2012 om 16:15 uur

Bart van den Dries
Begeleider: Eduard Looijenga
Titel proefschrift: Degenerations of cubic fourfolds and holomorphic symplectic geometry
Gepromoveerd op: 15 Maart 2012 om 10:30 uur

Jan Willem de Jong
Begeleider: Gunther Cornelissen
Titel proefschrift: Zeta function rigidity: A view from noncommutative geometry
Gepromoveerd op: 24 oktober 2011 om 14:30 uur

Albert-Jan Yzelman
Begeleider: Rob Bisseling
Titel proefschrift: Fast sparse matrix–vector multiplication by partitioning and reordering
Gepromoveerd op: 3 oktober 2011 om 16:15 uur

David Carchedi
Begeleider: Ieke Moerdijk
Titel proefschrift: Categorical properties of topological and differentiable stacks
Gepromoveerd op: 13 september 2011 om 14:30 uur

Job Kuit
Begeleider: Erik van den Ban
Titel proefschrift: Radon transformation on reductive symmetric spaces: support theorems
Gepromoveerd op: 16 mei 2011 om 14:30 uur

Aleksandra Babenko
Begeleiders: Eduard Belitser en Roberto Fernandez
Titel proefschrift: Oracle posterior rates in the White Noise Model
Gepromoveerd op: 6 december 2010 om 10:30 uur

Andor Lukács
Begeleider: Ieke Moerdijk
Titel proefschrift: Cyclic operads, dendroidal structures, higher categories
Gepromoveerd op: 27 oktober 2010 om 12:45 uur

Bas Janssens
Begeleiders: Roberto Fernandez, Johan van de Leur en Hans Maassen
Titel proefschrift: Transformation & uncertainty: some thoughts on quantum probability theory, quantum statistics, and natural bundles
Gepromoveerd op: 4 oktober 2010 om 14:30 uur

Jeroen Sijsling
Begeleider: Frits Beukers
Titel proefschrift: Equations for arithmetic pointed tori
Gepromoveerd op: 30 augustus 2010 om 16:15 uur

Pavlo Negadailov
Begeleider: Roberto Fernandez, Alexander Gnedin en Alexander Iksanov
Titel proefschrift: Limit theorems for random recurrences and renewal-type processes
Gepromoveerd op: 23 augustus 2010 om 12:45 uur

Vincent van der Noort
Begeleider: Erik van den Ban
Titel proefschrift: Analytic parameter dependence of Harish-Chandra modules for real reductive Lie groups – a family affair
Gepromoveerd op: 21 december 2009 om 14:30 uur

Charlene Kalle
Begeleiders: Karma Dajani en Richard Gill
Titel proefschrift: Expansions en Extensions: Ergodic, combinatorial and geometric properties of β-expansions with arbitrary digits
Gepromoveerd op: 27 augustus 2009 om 10:30 uur

Arthur van Dam
Begeleiders: Hendrik van der Vorst en Paul Zegeling
Titel proefschrift: Go with the Flow. Moving meshes and solution monitoring for compressible flow simulation
Gepromoveerd op: 1 juli 2009 om 14:30 uur

Tammo Jan Dijkema
Begeleiders: Rob Stevenson en Hendrik van der Vorst
Titel proefschrift: Adaptive tensor product wavelet methods for the solution of PDEs
Gepromoveerd op: 29 juni 2009 om 14:30 uur

Jakub Byszewski
Begeleider: Gunther Cornelissen
Titel proefschrift: Cohomological aspects of equivariant deformation theory
Gepromoveerd op: 18 mei 2009 om 14:30 uur

Alexander Quintero Velez
Begeleider: Hans Duistermaat en Jan Stienstra
Titel proefschrift: Equivalence of D-brane categories
Gepromoveerd op: 2 Maart 2009 om 12:45 uur

Camilo Arias Abad
Begeleider: Marius Crainic en Ieke Moerdijk
Titel proefschrift: Representations up to homotopy and cohomology of classifying spaces
Gepromoveerd op: 8 december 2008 om 14:30 uur

Alex Boer
Begeleider: Eduard Looijenga
Titel proefschrift: A unitary structure for the graded quotient of conformal coblocks
Gepromoveerd op: 12 november 2008 om 14:30 uur

Giorgio Trentinaglia
Begeleider: Ieke Moerdijk
Titel proefschrift: Tannaka Duality for Proper Lie Groupoids
Gepromoveerd op: 17 september 2008 om 16:15 uur

Sander Dahmen
Begeleider: Frits Beukers
Titel proefschrift: Classical and modular methods applied to Diophantine equations
Gepromoveerd op: 26 augustus 2008 om 12:45 uur

Oliver Lorscheid
Begeleider: Gunther Cornelissen
Titel proefschrift: Toroidal automorphic forms for function fields
Gepromoveerd op: 28 mei 2008 om 14:30 uur

Rogier Swierstra
Begeleider: Eduard Looijenga
Titel proefschrift: Moduli spaces of cubic hypersurfaces through a period map
Gepromoveerd op: 28 april 2008 om 16:15 uur

Taoufik Bakri
Begeleiders: Yuri Kouznetsov en Ferdinand Verhulst
Titel proefschrift: Averaged Behaviour of Nonconservative Coupled Oscillators
Gepromoveerd op: 30 oktober 2007 om 14:30 uur

Ittay Weiss
Begeleider: Ieke Moerdijk
Titel proefschrift: Dendroidal sets
Gepromoveerd op: 18 september 2007 om 14:30 uur

Barbara Boldin
Begeleiders: Marc Bonten en Odo Diekmann
Titel proefschrift: Mathematical aspects of infectious disease dynamics
Gepromoveerd op: 5 september 2007 om 12:45 uur

Erik Baurdoux
Begeleiders: Erik Balder en Andreas Kyprianou
Titel proefschrift: Fluctuation theory and stochastic games for spectrally negative Lévy processes
Gepromoveerd op: 4 september 2007 om 12:45 uur

Arno Swart
Begeleider: Leo Maas, Gerard Sleijpen en Hendrik van der Vorst
Titel proefschrift: Internal waves and the Poincaré equation
Gepromoveerd op: 11 juli 2007 om 12:45 uur

Joost Rommes
Begeleider: Hendrik van der Vorst
Titel proefschrift: Methods for eigenvalue problems with applications in model order reduction
Gepromoveerd op: 25 juni 2007 om 16:15 uur

Budhi Arta Surya
Begeleiders: Richard Gill en Andreas Kyprianou
Titel proefschrift: Optimal Stopping Problems Driven by Lévy Processes and Pasting Principles
Gepromoveerd op: 15 januari 2007 om 14:30 uur

Pieter Eendebak
Begeleider: Hans Duistermaat
Titel proefschrift: Contact Structures of Partial Differential Equations
Gepromoveerd op: 10 januari 2007 om 12:45 uur

Hil Meijer
Begeleiders: Yuri Kouznetsov en Ferdinand Verhulst
Titel proefschrift: Codimension 2 Bifurcations of Iterated Maps
Gepromoveerd op: 4 december 2006 om 14:30 uur

Yaroslav Kondratyuk
Begeleiders: Rob Stevenson en Hendrik van der Vorst
Titel proefschrift: Adaptive Finite Element Algorithms of Optimal Complexity
Gepromoveerd op: 18 oktober 2006 om 12:45 uur

Tsogtgerel Gantumur
Begeleiders: Hans Duistermaat en Rob Stevenson
Titel proefschrift: Adaptive wavelet algorithms for solving operator equations
Gepromoveerd op: 9 oktober 2006 om 10:30 uur

Martin Bootsma
Begeleiders: Marc Bonten en Odo Diekmann
Titel proefschrift: Mathematical studies of the dynamics of antibiotic resistance
Gepromoveerd op: 23 mei 2005 om 12:45 uur

Hoang Nguyen
Begeleiders: Rob Stevenson en Hendrik van der Vorst
Titel proefschrift: Finite element wavelets for solving partial differential equations
Gepromoveerd op: 18 april 2005 om 10:30 uur

Johnny Edwards
Begeleider: Frits Beukers
Titel proefschrift: Platonic Solids and Solutions to X² + Y³ = dZ^r
Gepromoveerd op: 4 februari 2005 om 10:30 uur

Foto's vanaf juni 2016 door Gil Cavalcanti.