Promovendi

Luca Accornero
Begeleider: Marius Crainic
Onderzoek: Differentiaal geometrie

Davide Alboresi
Begeleider: Gil Cavalcanti
Onderzoek: Gegeneraliseerde complexe meetkunde

Arjen Baarsma
Begeleider: Gil Cavalcanti
Onderzoek: Quaternionische Kähler-meetkunde/gegeneraliseerde complexe meetkunde

Felix Beckebanze
Begeleiders: Jason Frank en Leo Maas
Onderzoek: Numerieke analyse en toepassingen op interne golven

Francesco Cattafi
Begeleider: Marius Crainic
Onderzoek: De meetkunde van partiële differentiaalvergelijkingen

Peter Dawson
Begeleider: Ieke Moerdijk
Onderzoek: Categorieëntheorie en modelstructuren

Dominik Engl
Begeleider: Carolin Kreisbeck
Onderzoek: Multiscale problemen met PDE restricties

Thomas Gomez
Begeleiders: Jason Frank, Giulia Piccillo en Utz Weitzel
Onderzoek: De rol van banken in een complex macro-economisch systeem

Wilfred de Graaf
Begeleider: Odo Diekmann
Onderzoek: Het wiskundig modelleren van infectieziekten

Lasse Grimmelt
Begeleider: Damaris Schindler
Onderzoek: 

Jan-Willem van Ittersum
Begeleider: Gunther Cornelissen
Onderzoek: Modulaire vormen en combinatoriek

Sehar Iqbal
Begeleider: Paul Zegeling
Onderzoek: Multipliciteiten en stabiliteit van stationaire oplossingen van partiële differentiaalvergelijkingen

Dušan Joksimović
Begeleider: Fabian Ziltener
Onderzoek: Het bestaan van bladgewijze dekpunten

Ajinkya Kadu
Begeleiders: Tristan van Leeuwen, Joost Batenburg en Wim Mulder
Onderzoek: Discrete seismische tomografie

Anna Kruseman
Begeleiders: Rob Bisseling, Nico van den Berg en Alessandro Sbrizzi
Onderzoek: Model-gebaseerde reconstructiemethoden voor snelle kwantitatieve MRI

Ties Laarakker
Begeleider: Martijn Kool
Onderzoek:

Bart de Leeuw
Begeleiders: Svetlana Dubinkina en Jason Frank
Onderzoek: Meetkundige structuren en data-assimilatie

Xin Liu
Begeleider: Jason Frank
Onderzoek: De dynamica van complexe economische systemen

Nick Luiken
Begeleider: Tristan van Leeuwen
Onderzoek: Het schatten van de regularizatieparameter

Maarten Mol
Begeleider: Marius Crainic
Onderzoek:

Joost Nuiten
Begeleider: Ieke Moerdijk
Onderzoek: Abstracte homotopietheorie

Pouyan Rezvani
Begeleider: Jan Hogendijk
Onderzoek: De ongepubliceerde astrolabe teksten van Abu'l-Rayhan Biruni (973–1046)

Hüseyin Sen
Begeleider: Jan Hogendijk
Onderzoek: Een wetenschappelijke biografie over Taqi al-Din ibn Ma'ruf (1526–1585)

Harry Smit
Begeleider: Gunther Cornelissen
Onderzoek: Klassenlichamentheorie en analytische getaltheorie

Lauran Toussaint
Begeleider: Marius Crainic
Onderzoek: De relatie tussen Poisson- en contactmeetkunde

Carlo Verschoor
Begeleider: Frits Beukers
Onderzoek: De monodromie van A-hypergeometrische functies

Aldo Witte
Begeleider: Gil Cavalcanti
Onderzoek: Randen van gegeneraliseerde complexe variëteiten 

Hong Zhang
Begeleider: Paul Zegeling
Onderzoek: Berekening van niet-monotone golven in uitgebreide Buckley-Leverett-modellen

Jetze Zoethout
Begeleider: Jaap van Oosten
Onderzoek:

Foto's door Gil Cavalcanti.