Promovendi

Op deze pagina ziet u een overzicht van huidige promovendi van het Mathematisch Instituut. 

Kristoffer Andersson
Begeleiders: Kees Oosterlee en Lech Grzelak

Max Blans
Begeleiders: Ieke Moerdijk en Gijs Heuts

Dirk van Bree
Begeleiders: Carel Faber en Martijn Kool
Onderzoek: The cohomological invariants of moduli spaces of stable sheaves

Mar Curco Iranzo
Begeleiders: Gunther Cornelissen en Valentijn Karemaker
Onderzoek: Conjectures on Jacobians of modular curves

Jack Davies
Begeleiders: Ieke Moerdijk en Lennart Meier

Dusan Dragutinovic
Begeleiders: Carel Faber en Valentijn Karemaker

Patrick Finke
Begeleiders: Sjoerd Dirksen en Palina Salanevich
Onderzoek: wiskundige fundamenten van machine learning

Anna Fokma
Begeleiders: Marius Crainic en Álvaro del Pino Gómez
Onderzoek: nieuwe varianten en toepassingen van convexe integratie

Thomas Gomez
Begeleiders: Jason Frank, Giulia Piccillo en Utz Weitzel
Onderzoek: De rol van banken in een complex macro-economisch systeem

Aaron Gootjes-Dreesbach
Begeleiders: Marius Crainic en Álvaro del Pino Gómez
Onderzoek: Non-local differential relations

Wilfred de Graaf
Begeleider: Odo Diekmann
Onderzoek: Het wiskundig modelleren van infectieziekten

Yann Guggisberg
Begeleider: Fabian Ziltener

Jochem Hoogendijk
Begeleiders: Jason Frank en Ivan Kryven
Onderzoek: Random grafen en PDVs.

Zhipeng Huang
Supervisors: Kees Oosterlee en Lech Grzelak

Giacomo Lancia
Begeleiders: Jason Frank en Cristian Spitoni

Mireia Martinez i Sellares
Begeleiders: Gunther Cornelissen en Viktor Blasjo

Boaz Moerman
Begeleiders: Carel Faber en Marta Pieropan
Onderzoek: Campana points on toric varieties

Nikolaj Takata Mücke
Begeleiders: Kees Oosterlee en Sander Bohté
Onderzoek: Physics based ICT: The digital twin in pipelines (DP-Trans)

Sven van Nigtevecht
Begeleiders: Ieke Moerdijk en Lennart Meier
Onderzoek: Brauergroepen van ringspectra

Leonardo Perotti
Supervisors: Lech Grzelak en Kees Oosterlee

Alan Rapoport
Supervisors: Wioletta Ruszel, Alessandra Cipriani, Jason Frank

Jaco Ruit
Begeleiders: Ieke Moerdijk en Lennart Meier

Slade Sanderson
Begeleiders: Karma Dajani en Mikhail Hlushchanka

Olov Schavemaker
Begeleiders: Sjoerd Dirksen en Palina Salanevich
Onderzoek: neurale netwerken

Reinier Schmiermann
Begeleiders: Carel Faber en Martijn Kool
Onderzoek: Donaldson-Thomas Invariants of Calabi-Yau 4 Quivers

Hüseyin Sen
Begeleider: Jan Hogendijk
Onderzoek: een wetenschappelijke biografie van Taqi al-Din ibn Ma'ruf (1526–1585)

Yuqing Shi
Begeleiders: Ieke Moerdijk en Gijs Heuts

Luis Antonio Souto Arias
Begeleiders: Kees Oosterlee en Pasquale Cirillo
Onderzoek: Joint modelling of default-related variables for credit risk estimation

Andreas Tataris
Begeleiders: Sjoerd Verduyn Lunel, Tristan van Leeuwen en Ivan Pires de Vasconcelos

Thomas van der Zwaard
Begeleiders: Kees Oosterlee en Lech Grzelak
Onderzoek: Improved Modelling and Numerical Methods for Valuation Adjustments, in the context of Financial Risk Management