In beeld
Jakob’s onderwijsbeelden
In 1911 werd Heinrich Jakob als hoogleraar vanuit Duitsland ingevlogen om Diergeneeskunde studenten te onderwijzen. Een van de zichtbare nalatenschappen van Jakob is een prachtige serie glasdia’s.
"Margreet bij Diergeneeskunde"
In het kader van het jubileum nam Margreet, van RTV Utrecht, een kijkje achter de schermen bij Diergeneeskunde.
200 jaar Diergeneeskunde in beeld
Twee eeuwen in één beeld. Volg het pad langs de rijke historie van de faculteit Diergeneeskunde in Utrecht! Een illustratie van Steffie Padmos.
Diergeneeskunde in de jaren 60
Begin jaren zestig richtte Cas Oorthuys zijn camera op de diergeneeskunde. Dat heeft geleid tot een prachtig visueel document over hoe het vak van dierenarts er in die tijd uitzag.
‘Gaat u daar maar even hangen’
Om hun vak te kunnen beoefenen hebben dierenartsen altijd al gebruik moeten maken van hun creativiteit. Wat is het verhaal achter deze foto's?
Gedurende het feestjaar 2021- 2022 (dec t/m juni), wordt deze rubriek aangevuld met verhalen.