Stage en afstuderen

Ben jij op zoek naar een afstudeerplek en wil jij je verdiepen in maatschappelijke aspecten van de relatie tussen mens en dier? Vraag ons gerust naar de mogelijkheden! 

Bij CenSAS werk je aan vraagstukken met betrekking tot dierenwelzijn, dierethiek en mens-dierrelaties. Wij zoeken daarom voornamelijk studenten met een dierinhoudelijke achtergrond of opleiding (hbo of wo). Bijvoorbeeld: diergeneeskunde, dierwetenschappen, diermanagement, dier- en veehouderij, (toegepaste) biologie of (dier)ethiek.

Maar ben je een andere opleiding aan het volgen en zie jij aansluiting op een van onze activiteiten (dialoog / public engagement) en thema's? Neem gerust contact op. Wij kijken uiteraard graag mee naar de mogelijkheden. 

Interesse?

Stuur dan uiterlijk twee maanden voordat je zou willen beginnen een e-mail, voorzien van motivatie en CV, naar CenSAS@uu.nl.

Geef in je e-mail en/of motivatiebrief duidelijk aan:

  • waarom je juist bij CenSAS wilt stagelopen of afstuderen;
  • in welke onderwerpen je met name geïnteresseerd bent;
  • hoe lang je stage of afstuderen duurt;
  • en in welke periode je stage of afstuderen plaatsvindt.

Wij krijgen veel verzoeken van studenten en kunnen niet altijd aan iedereen een plek bieden. Afhankelijk van de periode en de wensen kan het zijn dat we een selectie moeten maken. Voor de periode tot de zomer 2025 is er helaas geen ruimte meer om gepaste begeleiding te kunnen bieden.