Call for applications Spark-beurzen voorjaar 2025

Ben je een early or mid-career onderzoeker bij TU/e, WUR, UU, of UMC Utrecht en klaar voor “business as unusual”? Ben je geïnteresseerd in inter- en transdisciplinair onderzoek dat zich op ongewone wijze op maatschappelijke uitdagingen richt? Meld je dan aan voor een Spark-beurs van het Centre for Unusual Collaborations (CUCo), onderdeel van de EWUU-alliantie.

CUCo’s Spark-programma bestaat uit twee fasen: een reeks van vier workshops (fase 1), gevolgd door een periode waarin een onderzoeksthema nader verkend wordt met een team (fase 2). De data voor de aankomende ronde workshops zijn:

  • Maandag 10 maart 2025
  • Maandag 17 maart 2025
  • Maandag 24 maart 2025
  • Maandag 31 maart 2025

Alle workshop vinden plaats van 13.00 tot 17.00 uur bij CUCo’s Nest in het Vening Meineszgebouw C, Princetonlaan 6, Utrecht. De aanmelddeadline is maandag 24 februari 2025.

Bekijk een overzicht van lopende Spark-projecten
Meld je nu aan

Over Alliantie EWUU

In de Alliantie EWUU (TU/e, WUR, UU, UMC Utrecht) verbinden Eindhoven University of Technology, Wageningen University & Research, Universiteit Utrecht en Universitair Medisch Centrum Utrecht hun wetenschappelijke kennis om bij te dragen aan urgente maatschappelijke transities. De vier instellingen werken in onderzoek en onderwijs samen op de gebieden waarin zij complementair zijn aan elkaar. Onder het motto ‘Challenging future generations’, daagt de alliantie onderzoekers, docenten en studenten uit om op onconventionele wijze samen te werken, dwars door disciplines heen. Daarbij wordt ingezet op onderzoeksresultaten met impact voor de samenleving. Alliantie EWUU werkt hiervoor ook samen met externe partners.

Over CUCo

Vanuit het Centre for Unusual Collaborations (CUCo) stimuleert en faciliteert de alliantie (met training en coaching) de ongebruikelijke samenwerkingen tussen jonge academici binnen de alliantie.