Acht Community Engaged Learning projecten gehonoreerd met subsidie

Dit najaar zijn acht projecten gehonoreerd met een subsidie vanuit het Community Engaged Learning (CEL) ondersteuningsfonds. Studenten en docenten werken in de CEL-projecten samen met externe partners aan maatschappelijke vraagstukken, uiteenlopend van werken met Bellingcat aan open-source onderzoeken tot een internationale samenwerking om verhalen uit Queer geschiedenis aan het licht te brengen . Lees meer over deze projecten.

De volgende projecten hebben dit najaar subsidie gekregen:

Over deze subsidie

De subsidies zijn toegekend vanuit het programma Community Engaged Learning (CEL)  om onderwijs te stimuleren waarin studenten, docenten en externe partners samenwerken aan maatschappelijke vraagstukken. Zo ontstaan nieuwe inzichten voor complexe problemen en leiden we studenten op tot maatschappelijk betrokken burgers en professionals.

Volgende subsidieronde

Via het CEL Ondersteuningsfonds is subsidiegeld beschikbaar voor de (door)ontwikkeling van Community Engaged Learning cursussen aan de Universiteit Utrecht. De volgende deadline voor het indienen van een aanvraag is 1 mei 2025. Op de CEL Intranetpagina vind je alle informatie over de subsidie.

Vragen?

Heb je vragen over het CEL Ondersteuningsfonds? Neem dan contact op met programmasecretaris via cel@uu.nl.

Neem contact op