Medewerker zoeken

Zoekresultaat

I.F.A. van Aalst
Communicatiemedewerker
Faculteitsbureau - Communicatie - Communicatie
I.F.A.vanAalst@uu.nl
Tel: 030 253 6724
Bètawetenschappen
S. (Suzanne) Abbring MSc
Promovendus
Farmaceutische wetenschappen - Pharmacology
Farmaceutische wetenschappen - Pharmacology
S.Abbring@uu.nl
Tel: 030 253 7353
Bètawetenschappen
dr. M. (Mojtaba) Abdul Roda
Onderzoeker
Farmaceutische wetenschappen - Pharmacology
Farmaceutische wetenschappen - Pharmacology
M.AbdulRoda@uu.nl
Tel: 030 253 7352
Bètawetenschappen
dr. H. (Heshu) Abdullah

Farmaceutische wetenschappen - Pharmcoepi. and Clinical Pharmacol. - Gen. Pharmacoepi and Clinical Pharm
H.Abdullah@uu.nl
Tel: 030 253 7324
Bètawetenschappen
M.J. (Mieke) Abels
Universitair docent
Wiskunde - Freudenthal Instituut - Mathematics Education
M.J.Abels@uu.nl
Tel: 030 253 5644
Bètawetenschappen
S. (Selda) Abyar MSc
Promovendus
Farmaceutische wetenschappen - Pharmacology
Farmaceutische wetenschappen - Pharmacology
s.abyar@uu.nl
Tel: 030 253 7353
Bètawetenschappen
P. (Paolo) Accordini
Onderzoeks- en onderwijsmedewerker
Scheikunde - Debye Institute for Nanomaterials Science - Condensed Matter and Interfaces
Scheikunde - Debye Institute for Nanomaterials Science
p.accordini@uu.nl
Tel: 030 253 4743
Bètawetenschappen
E.H. (Liesbeth) Achterberg
Medewerker studentenzaken
Faculteitsbureau - O&SZ - O&SZ Algemeen
E.H.Achterberg@uu.nl
Tel: 030 253 7315
Bètawetenschappen
prof. dr. A.F.J.M. (Guido) van den Ackerveken
Hoogleraar
Biologie - Environmental Biology - Plant-Microbe Interactions
g.vandenackerveken@uu.nl
Tel: 030 253 3013
Bètawetenschappen
P. (Prem) Adhien MSc
Docent
Farmaceutische wetenschappen - Pharmcoepi. and Clinical Pharmacol.
Farmaceutische wetenschappen - Pharmcoepi. and Clinical Pharmacol.
P.Adhien@uu.nl

Bètawetenschappen
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20