Sociale Wetenschappen, Maatschappijwetenschappen, Methoden & Statistiek, Promovendus

Promovendus
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek

Frank Bais MSc
F.Bais@uu.nl
Tel: 030 253 5857
Promovendus
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek

Jeldrik Bakker
j.bakker2@uu.nl
Tel: 030 253 4053
Promovendus
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek
Promovendus
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek

Expertises: survey methodologie - smartphone surveys - vragenlijsten - methodenleer
Promovendus
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek
Promovendus
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek
Promovendus
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek

Kimberley Lek
K.M.Lek@uu.nl
Tel: 030 253 4053
Promovendus
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek
Promovendus
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek

Expertises: Bayesiaanse statistiek - circumplexmodellen - Disclosure Control - Circulaire Statistiek - MCMC Methoden

Oisín Ryan MSc
o.ryan@uu.nl
Tel: 030 253 5857
Promovendus
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek

Sanne Smid
S.C.Smid@uu.nl
Tel: 030 253 4547
Promovendus
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek

Expertises: Bayesian statistics - longitudinal data analysis - Small Samples - structural equation modeling - Mplus
Promovendus
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek

Duco Veen MSc
d.veen@uu.nl
Tel: 030 253 4053
Promovendus
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek
Promovendus
Maatschappijwetenschappen - Methoden & Statistiek

Expertises: Bayesiaanse statistiek - structural equation modeling - longitudinale data analyse - Mplus