Prijslijst locatiehuur Botanische Tuinen
Wij verhuren na sluitingstijd van de Botanische Tuinen (17.00 uur) het Tuincafé en van half mei tot half oktober de tenten Fortzicht en Katsura op het Veld.
Huurprijzen Tuincafé en Fortzicht
| Dagdeel/Tijd | Prijs |
|---|---|
| ochtend | € 195,- |
| middag | € 440,- |
| borreltijd | € 250,- |
| avond | € 720,- (uitloop tot max. 22.30 uur) |
| ochtend + middag | € 580,- |
| ochtend + middag + borreltijd | € 830,- |
| middag + borreltijd | € 660,- |
| middag + avond | € 1.100,- (uitloop tot max. 22.30 uur) |
| hele dag + avond | € 1.210,- (uitloop tot max. 22.30 uur) |
Huurprijzen Katsura
| Dagdeel/Tijd | Prijs |
|---|---|
| ochtend | € 100,- |
| middag | € 220,- |
| avond | € 360,- (uitloop tot max. 22.30 uur) |
| ochtend + middag | € 290,- |
| middag + avond | € 550,- (uitloop tot max. 22.30 uur) |
| hele dag + avond | € 605,- (uitloop tot max. 22.30 uur) |
Algemeen
- Voor eventuele afwijkende tijden of kortingen kunt u contact opnemen met office via botanische.tuinen@uu.nl.
- Het is niet mogelijk onze ruimtes vóór 10:00 uur te huren, eventuele opbouw is mogelijk vanaf 09:30 uur. Inloop voor de gasten is mogelijk vanaf 10:00 uur.
- De verhuur van onze ruimtes is vrijgesteld van btw.
- In het weekend en in de avond kunnen additionele kosten worden berekend, zoals security, schoonmaak en bhv.
- De huur van onze locaties is inclusief gehele dag toegang tot de Tuinen voor alle gasten.
- Gewenste aantal stoelen, tafels en Wi-Fi zijn inbegrepen bij de huur. Geluidsboxen met draadloze microfoon en (tafel)flipovers zijn kosteloos te gebruiken op aanvraag. Overige zaken dient de boeker zelf te organiseren.
- De locaties staan in een standaardopstelling. Wij kunnen de locatie in een gewenste opstelling klaarzetten. Hiervoor rekenen we op- en afbouwkosten (€ 50,-).
- Catering in de ruimtes dient te worden afgenomen bij onze huiscateraar Botanica via info@tuincafebotanica.nl.