Op dinsdag 7 april organiseert de Universiteitsbibliotheek Utrecht een lunchsymposium over open educatie, het geactualiseerde onderwijsmodel, en op welke manier open leermaterialen hierin een rol kunnen spelen.
Het programma
- 12:00 – 13:00 Presentaties van diverse sprekers, o.a. prof. dr. Iris van der Tuin over de collectie Interdisciplinary teaching and learning en dr. Marc van Mil over de Community for Open Science in Education (COSiE) en Kim Zunderdorp over open educatie in relatie tot het geactualiseerde onderwijsmodel.
- 13:00 – 14:00 Lunch- en postersessies
Tijdens de lunch zijn er posterpresentaties. De Universiteitsbibliotheek Utrecht nodigt je van harte uit om een voorstel te doen voor een bijdrage. Geschikte onderwerpen zijn bijvoorbeeld initiatieven, good practices of beleidsvorming op het gebied van open educatie en open leermaterialen. De organisatie staat natuurlijk ook open voor voorstellen met het thema open onderwijs die niet in deze categorieën vallen. Stuur je voorstel voor een poster uiterlijk zondag 1 maart 2026 naar library.learning@uu.nl.
De voertaal van het symposium is Nederlands.
- Begindatum en -tijd
- Einddatum en -tijd
- Locatie
- Boothzaal, Universiteitsbibliotheek Utrecht Science Park
- Aanmelden